[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

Bitkilerin ve doğanın etkileyici yaratılışı üniversite yıllarından itibaren hep ilgi alanım olmuş ve Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesini başarı ile tamamlama konusunda heyecanımı artırmıştır. Sonrasında gece gündüz çalışma, araştırma serüvenim Beyruha ile başladı ve yol aldı.

Bitkiler, elde edilişleri, endikasyonları, kontrendikasyonları, kullanım şekilleri ve kendisini besleyen tüm bilim dallarıyla Eczacılık eğitiminin temel yapıtaşlarındandır. Bu yüzden Alternatif tıp ve bitkilerin gizemli dünyası eğitimini almış insanlar elinde mucizevi bir terapi ve tedaviye dönüşüyor.

İnsan bir şeyi, çok ciddi olarak arzu etmeye görsün, hiçbir şey erişilmeyecek kadar yüksekte değildir.
Hans C. Andersen

Helal ürünlerinde etkili ve kaliteli olabileceğinin ispatı için çıktığımız bu güzel yolda Müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden ürün öncesi ve ürün kullanımı sırasında profesyonel olarak danışmanlık sağlamakta ve bundan mutluluk duymaktayız.

İnsan sağlığına önem veren kapsamlı bir hizmeti yüksek kalite ile sunma düşüncesi varlığında yolumuza devam etmekteyiz.

%100 orijinal formülasyonlarla kimyasaldan uzak ürünleri sizlerin hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.

Sağlıkçı bir ekiple yürüttüğümüz ve ehil olduğumuzu düşündüğümüz bu iş sizlerinde desteğiyle %100 yerli sermayeyle kurulmuştur.

Firmamız; sizlerin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek için hizmet kalitesinden ödün vermeden ürün yelpazesini artırmaya devam etmektedir.

Kargo süreci 2 iş günü olmaktadır.

Bize olan güveninizden ve ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Eczacı Gülcan Gürpınar

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]